Šaldytuvas Hisense RB390N4CCD kaina
Šaldytuvas Hisense RB390N4CCD kaina
Hisense, NoFrost, 304 L, aukštis 186 cm, nerūdijančio plieno spalvos - Šaldytuva..Nemokėk daugiau, kai gali sutaupyti – rinkis energiją taupančią buitinę techniką |
|
489.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RB390N4CCDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1009.0 € |
|
548.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Hisense RB390N4CCDYra sandėlyje. |
|
469.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
469.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB390N4CCD |
|
469.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
469.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB390N4CCD | 6921727061133 |
|
482.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
482.80 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Hisense, NoFrost, 304 L, aukštis 186 cm, nerūdijančio plieno spalvos - Šaldytuva..Nemokėk daugiau, kai gali sutaupyti – rinkis energiją taupančią buitinę techniką |
|
489.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RB390N4CCDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1009.0 € |
|
548.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-28 07:47
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727061133 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | -kwh |
| Bendra talpa | 303l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 96l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 36db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Papildomos funkcijos | automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 60.8kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |























