Šaldytuvas Hisense RB440N4AFE kaina
Šaldytuvas Hisense RB440N4AFE kaina
Šaldytuvas Hisense Prekė - RB440N4AFE, NoFrost, 336 L, 201 cmSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
499.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Hisense RB440N4AFEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 663.0 € |
|
530.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
HISENSE RB440N4AFE ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
489.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
489.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB440N4AFEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
499.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
499.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense RB440N4AFE šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.00 eur/mėn |
|
499.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Hisense RB440N4AFEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
499.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
499.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense Prekė - RB440N4AFE, NoFrost, 336 L, 201 cmSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
499.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
499.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
HISENSE RB440N4AFE |
|
528.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
528.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Hisense RB440N4AFEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 663.0 € |
|
530.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas HISENSE RB440N4AFE |
|
530.37 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
530.37 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Hisense Refrigerator HISENSE RB440N4AFE | RB440N4AFE | 6921727073006 |
|
1086.05 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:37
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727073006 |
| Gamintojo kodas | rb440n4afe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 247kwh |
| Bendra talpa | 336l |
| Šaldytuvo talpa | 238l |
| Šaldiklio talpa | 98l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | sn, n, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 200.4cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 64kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai; 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; 3 šaldiklio stalčiai |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Rodyti daugiau | |



























