Hisense RB645N4BIE kaina
Hisense RB645N4BIE kaina
Hisense, NoFrost, 495 L, 200 cm, nerūdijančio plieno - ŠaldytuvasAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
599.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Hisense RB645N4BIE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 100.00 eur/mėn |
|
599.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
599.99 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 24.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 14:36
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Hisense |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727058614 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 298kwh |
| Bendra talpa | 495l |
| Šaldytuvo talpa | 345l |
| Šaldiklio talpa | 150l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 67kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Kita | 3 šaldytuvo lentynos; 3 plastikiniai šaldiklio stalčiai; lentynos durelėse |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Žemos temperatūros kamera | - |
| Rodyti daugiau | |
























