Šaldytuvas Hisense RB435N4BWE kaina
Šaldytuvas Hisense RB435N4BWE kaina
Šaldytuvas su šaldikliu HISENSE RB435N4BWE, 200,4 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB435N4BWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense RB435N4BWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 494.0 € |
|
448.28 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Hisense, NoFrost 336 L, aukštis 201 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
479.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas su šaldikliu HISENSE RB435N4BWE, 200,4 cmKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 549 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB435N4BWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB435N4BWEKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 529 € |
|
419.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense RB435N4BWE šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 69.83 eur/mėn |
|
419.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
419.00 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
HISENSE RB435N4BWE ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
429.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
429.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense RB435N4BWEKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 494.0 € |
|
448.28 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas Hisense RB435N4BWEPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
448.28 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
448.28 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas HISENSE RB435N4BWE |
|
461.08 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
461.08 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB435N4BWEIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
479.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
479.99 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Hisense, NoFrost 336 L, aukštis 201 cm, baltas - ŠaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
479.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Šaldytuvas Hisense Šaldytuvas HISENSE RB435N4BWE | RB435N4BWE | 6921727065421 |
|
624.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 08:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727065421 |
| Gamintojo kodas | rb435n4bwe |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 247kwh |
| Bendra talpa | 336l |
| Šaldytuvo talpa | 238l |
| Šaldiklio talpa | 98l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 6kg/24h |
| Klimato klasė | n, st, sn |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, superfrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 200.4cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 64kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | - |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; 2 šaldytuvo stalčiai; 3 šaldiklio stalčiai |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | superfrost automatika |
| STAR klasė | 4 |
| Rodyti daugiau | |





























