Šaldytuvas Hisense RB372N4AC2 kaina
Šaldytuvas Hisense RB372N4AC2 kaina
Hisense RB372N4AC2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 564.0 € |
|
429.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB372N4AC2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
429.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Hisense, Total No Frost, aukštis 178.5 cm, 292 L, nerūdijančio plieno - Šaldytuv..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
429.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
HISENSE RB372N4AC2 ŠaldytuvasLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
349.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
349.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
HISENSE RB372N4AC2 |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB372N4AC2Yra sandėlyje. |
|
369.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
369.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Hisense RB372N4AC2 šaldytuvas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 37.45 eur/mėn |
|
374.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Šaldytuvas Hisense RB372N4AC2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
374.49 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
374.49 €
3-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB372N4AC2 |
|
386.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
386.25 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Šaldytuvas Hisense RB372N4AC2 |
|
395.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
395.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Hisense Total No Frost augstums 178.5 cm 292 L nerusejosa terauda |
|
411.64 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Hisense RB372N4AC2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 564.0 € |
|
429.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB372N4AC2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
429.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Šaldytuvas šaldiklis apačioje Hisense RB372N4AC2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
429.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Hisense, Total No Frost, aukštis 178.5 cm, 292 L, nerūdijančio plieno - Šaldytuv..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
429.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
429.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | HISENSE |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 6921727047427 |
| Gamintojo kodas | 20002837 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 235kwh |
| Bendra talpa | 292l |
| Šaldytuvo talpa | 207l |
| Šaldiklio talpa | 85l |
| Temperatūra šaldiklyje | -18ºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 5kg/24h |
| Klimato klasė | n, sn, st, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 178.5cm |
| Gylis | 59cm |
| Svoris | 57kg |
| Energijos sąnaudos | 0.591kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 3 |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




































Virginija
2025-10-28 21:39:40
Kodėl skirtingi pardavėjai tos pačios markės šaldutuvo matmenis rašo nevienodos ???
Vladimiras I.
2022-09-22 15:25:47
Nedidelis triukšmo lygis (39 dBa), bet pats garsas skiriasi nuo įprastinio: nėra "start-stop" impulsų ir beveik nesigirdi kompresorius. Dominuoja malonus "rožinis" triukšmas - nuo oro cirkuliacijos viduj šaldytuvo.