Gartraukis Cata TF-5260 kaina
Gartraukis Cata TF-5260 kaina
Garų surinktuvas CATA Hood CAMPANA TF-5260 WH /L Telescopic Energy efficiency..Daugiau |
|
63.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Cata Campana TF-5260 WH /LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 80.0 € |
|
63.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
63.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Cata Campana TF-5260 WH /L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
90.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..Daugiau |
|
59.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
59.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid.. |
|
62.56 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..Daugiau |
|
63.69 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood CAMPANA TF-5260 WH /L Telescopic Energy efficiency..Daugiau |
|
63.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Cata Campana TF-5260 WH /LKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 80.0 € |
|
63.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
63.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..Daugiau |
|
65.18 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Cata Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid.. |
|
65.34 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |..Daugiau |
|
65.99 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Gartraukis CATA TF-5260, teleskopinis, energijos efektyvumo klasė D, plotis 60 c.. |
|
65.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..Daugiau |
|
68.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
68.99 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
CATA TF-5260 Negra Built-under Black 340 m³/hDaugiau |
|
71.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
71.59 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA Gartraukis | CAMPANA TF-5260 WH /L | Teleskopinis | Energijos vartojimo efe..Daugiau |
|
75.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
75.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Cata TF5260/ C Black montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 7.70 eur/mėn |
|
77.01 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata Campana TF-5260 WH /L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
90.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata Campana TF-5260 WH /L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
90.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 17:34
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 4779410536583 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf-5260 wh /l |
| Energijos sunaudojimas per metus | 78kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 231m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 325m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 57db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 2vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | stumdomas |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 175 x 600 x 280mm |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |














































