Gartraukis Cata GT-PLUS 45 kaina
Gartraukis Cata GT-PLUS 45 kaina
Gartraukis Cata GT-PLUS 45 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € Daugiau |
|
89.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
89.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-Plus 45 X/M, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.9 € Daugiau |
|
107.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas Gartraukis Cata GT-PLUS 45 BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
89.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
89.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Cata GT-PLUS 45 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € Daugiau |
|
89.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
89.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas Gartraukis Cata GT-PLUS 45 BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
91.67 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
91.67 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-Plus 45 X/M, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.9 € Daugiau |
|
107.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-Plus 45 X/M, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.9 € Daugiau |
|
107.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
CATA GT-PLUS 45 X/M GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! Daugiau |
|
108.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
108.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GT-PLUS 45 X/MYra sandėlyje. Daugiau |
|
109.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
109.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
CATA | Gartraukis | GT-PLUS 45 WH/M | Stovas | Energijos vartojimo efektyvumo kl..Daugiau |
|
111.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
111.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis CATA GT-PLUS 45 X/M | 8422248190374Daugiau |
|
115.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
115.20 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis CATA GT-PLUS 45 WH /M Hood, Energy efficiency class C, Max 645 m³/h, ..Daugiau |
|
117.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA GT-PLUS 45X/MDaugiau |
|
129.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
129.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 X/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm ..Daugiau |
|
138.74 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c..Daugiau |
|
145.35 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 X/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm ..Daugiau |
|
145.35 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
148.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
148.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c..Daugiau |
|
158.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 09:18
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248087360 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gt-plus 45 x/m |
| Energijos sunaudojimas per metus | 88.6kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 645m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 28cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | 7.42kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |



































































