Gartraukis Cata GL 45 kaina
Gartraukis Cata GL 45 kaina
Gartraukis Cata GL 45 XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 191.0 € |
|
146.75 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
146.75 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Cata GL 45 X /CKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA GL 45 X/C 02030305Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
161.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Cata GL 45 X, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € Daugiau |
|
135.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
135.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Cata GL 45 X, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € Daugiau |
|
135.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
135.90 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Cata Hood GL 45 X /CPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
135.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
135.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
CATA GL 45 X GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
136.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
136.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis Cata GL 45 X |
|
136.63 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
136.63 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Cata GL 45 X/ C montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 13.72 eur/mėn |
|
137.21 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis Cata GL 45 X | CA010012Daugiau |
|
143.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
143.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Gartraukis Cata GL 45 XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 191.0 € |
|
146.75 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
146.75 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GL 45 XYra sandėlyje. |
|
147.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
147.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Gartraukis Cata GL 45 X |
|
148.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
148.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Cata GL 45 X /CKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
149.00 €*
2 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA GL 45 X/C 02030305Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
161.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis Cata Hood GL 45 X /CIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
161.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
161.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
CATA GL45X |
|
179.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
179.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
196.93 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
196.93 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
198.08 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
200.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
206.31 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
206.31 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
CATA GL Built-under Aluminium, Grey 820 m³/h |
|
206.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
206.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA Hood GL 45 X /C Built-in, Energy efficiency class A, Width 50 cm, Touch, E.. |
|
207.64 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
220.66 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 12:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248077842 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gl 45 x |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 820m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 2vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 125 - 150mm |
| Svoris | 6.8kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | automatinis išsijungimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |

























































