Gartraukis Cata GTPLUS45BK kaina
Gartraukis Cata GTPLUS45BK kaina
Cata GT-PLUS 45 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € |
|
108.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood GT-PLUS 45 BK /M Canopy Energy efficiency class C.. |
|
112.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 BK/M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € Daugiau |
|
131.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas Gartraukis Cata GT-PLUS 45 BKPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
107.90 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Cata GT-PLUS 45 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 143.0 € |
|
108.72 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Cata GT PLUS 45 BK/ M montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 18.15 eur/mėn |
|
108.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
108.89 €
6-7 d.d.
Pristatymo kaina: 5.99 € Pristatymo laikas: 6-7 d.d. |
CATA GT-PLUS 45 BK/M GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
109.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
109.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GT PLUS 45 BK/M |
|
110.69 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
110.69 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis CATA GT-PLUS 45 BK /M Hood, Energy efficiency class C, Max 645 m³/h, .. |
|
110.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Įmontuojamas Gartraukis Cata GT-PLUS 45 BKIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
111.14 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood GT-PLUS 45 BK /M Canopy Energy efficiency class C.. |
|
112.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
116.64 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
116.64 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GT PLUS 45 BK/MYra sandėlyje. |
|
119.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
119.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
124.71 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA GT-PLUS 45BK/M |
|
129.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
129.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 BK/M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € Daugiau |
|
131.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 BK/M, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 178.9 € Daugiau |
|
131.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
137.42 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
138.74 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
138.74 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
138.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
138.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c..Daugiau |
|
139.33 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
144.03 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
145.35 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA 02030408 cooker hood Wall-mounted Black, Stainless steel C 645 m³/h |
|
148.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
148.13 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 BK /M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 c.. |
|
158.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 22:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248190404 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gt-plus 45 bk /m |
| Energijos sunaudojimas per metus | 89kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 351m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 28.2cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | 7.42kg |
| Rodyti daugiau | |













































