Gartraukis Cata VK 6000BK kaina
Gartraukis Cata VK 6000BK kaina
Garų surinktuvas CATA Hood VK 6000 BK Wall mounted Energy efficiency class A .. |
|
88.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA Hood VK 6000 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.0 € |
|
88.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood VK 6000 BK Wall mounted Energy efficiency class A .. |
|
88.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA Hood VK 6000 BKKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 127.0 € |
|
88.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hood | VK 6000 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
98.95 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Hood | VK 6000 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
109.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
109.00 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hood | VK 6000 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
109.01 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
CATA Hood | VK 6000 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
110.36 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA Hood | VK 6000 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
111.09 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA Hood | VK 6000 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
111.09 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA Gartraukis | VK 6000 BK | Tvirtinamas prie sienos | Energijos vartojimo efe.. |
|
112.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
112.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Hood | VK 6000 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
114.20 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Cata Hood | VK 6000 BK | Chimney | Energy efficiency class A | Width 60 cm | 395.. |
|
115.92 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
CATA VK 6000 BK Wall-mounted Black A 395 m³/h |
|
123.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
123.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA Hood | VK 6000 BK | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
124.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 02:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248357074 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | vk 6000 bk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 25kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 395m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 49-67db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 100w |
| Recirkuliacija | - |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 91cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 47.5cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; plaunamas filtras |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |




























