Gartraukis CATA TF 2003 DURALUM kaina
Gartraukis CATA TF 2003 DURALUM kaina
Gartraukis CATA Hood TF 2003 Duralum 600 Mechaninis skydelis |
|
95.31 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
95.31 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Cata TF 2003 DurAlum 600Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.0 € |
|
95.31 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis CATA TF 2003 Duralum 600 60 cm 390 m³/h 57 dB Stainless steel |
|
100.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
120.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Hood TF 2003 Duralum 600 Telescopic, Energy efficiency class C, Width 60 cm, 390.. |
|
124.58 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-06 14:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248052689 |
| Gamintojo kodas | tf 2003 duralum 600 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | nėra |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | nėra |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | nėra |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 390m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 57db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Tipas | teleskopiniai |
| Recirkuliacija | yra |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Rodyti daugiau | |






































