Gartraukis CATA TF 2003 600 kaina
Gartraukis CATA TF 2003 600 kaina
Cata TF 2003 DurAlum 600Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.0 € Daugiau |
|
95.31 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis CATA TF 2003 Duralum 600Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
113.05 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TF-2003 600 DurAlum 02017305, nerūdijančiojo plieno..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
IŠPARDAVIMAS. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency cla..Daugiau |
|
76.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
76.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
79.86 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
79.86 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Cata | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6..Daugiau |
|
83.49 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
83.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
83.49 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
87.19 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Cata TF2003 600 DURALUM montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.33 eur/mėn |
|
93.33 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Cata TF 2003 DurAlum 600Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 111.0 € Daugiau |
|
95.31 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis CATA Hood TF 2003 Duralum 600 Mechaninis skydelisDaugiau |
|
95.31 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
95.31 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SALE OUT. CATA | Hood | TF 2003 600 GWH | Telescopic | Energy efficiency class C..Daugiau |
|
97.68 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
CATA | Hood | TF 2003 600 GBK | Telescopic | Energy efficiency class C | Width 6..Daugiau |
|
98.40 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Gartraukis CATA TF 2003 Duralum 600 60 cm 390 m³/h 57 dB Stainless steelDaugiau |
|
100.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA gartraukis TF 2003 Duralum 600 Mechaninis skydelis Plotis 60 cm 390 m³/h Ne.. |
|
110.85 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
Įmontuojamas gartraukis CATA TF 2003 Duralum 600Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 179 € |
|
113.05 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
118.61 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
118.61 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Cata TF-2003 600 DurAlum 02017305, nerūdijančiojo plieno..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata TF-2003 600 DurAlum 02017305, nerūdijančiojo plieno..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
119.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
121.18 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
124.58 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
CATA | Hood | TF 2003 Duralum 600 | Telescopic | Energy efficiency class C | Wid.. |
|
130.05 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 20:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248061988 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf 2003 duralum 600 |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 390m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 57db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 2 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 18cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai; slider valdymas; plaunamas filtras |
| Rodyti daugiau | |



















































