Gartraukis Cata GT PLUS 45WH/M kaina
Gartraukis Cata GT PLUS 45WH/M kaina
Cata GT PLUS 45WHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
111.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
111.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA Hood GT-PLUS 45 WH/M Canopy Energy efficiency class C ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
112.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 WH/M, baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165 € |
|
125.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 WH/M, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 157.9 € |
|
131.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
CATA GT-PLUS 45 WH/M GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
108.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
108.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
CATA | Gartraukis | GT-PLUS 45 WH/M | Stovas | Energijos vartojimo efektyvumo kl.. |
|
111.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
111.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Cata GT PLUS 45WHTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
111.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
111.90 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA Hood GT-PLUS 45 WH/M Canopy Energy efficiency class C ..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
112.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis CATA GT-PLUS 45 WH /M Hood, Energy efficiency class C, Max 645 m³/h, .. |
|
117.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 WH/M, baltaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 165 € |
|
125.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
CATA GT-PLUS 45WH/MDaugiau |
|
129.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
129.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 WH/M, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 157.9 € |
|
131.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GT-PLUS 45 WH/M, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 157.9 € |
|
131.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
138.74 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
138.74 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
138.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
138.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
139.33 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
144.03 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
145.34 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
145.35 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
145.35 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
148.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
148.25 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hood | GT-PLUS 45 WH/M | Canopy | Energy efficiency class C | Width 60 cm.. |
|
158.59 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Hotte de Cuisine - CATA - GT-PLUS 45 WH - Acier Inoxydable - LED - Recirculation |
|
271.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
271.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 17:54
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248190398 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gt-plus 45 wh /m |
| Energijos sunaudojimas per metus | 88.6kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 16.3 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 33.7lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 645m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 40-65db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Darbo greičiai | 3 |
| Apšvietimas | csled |
| Aukštis | 28.2cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | 7.42kg |
| Rodyti daugiau | |

















































