Gartraukis Cata GTPLUS75XM kaina
Gartraukis Cata GTPLUS75XM kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-02 02:03
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248190381 |
| Tipas | lubinis gartraukis |
| Gamintojo kodas | gt-plus 75 x /m |
| Energijos sunaudojimas per metus | 88.6kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 16.3 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | 33.7lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 645m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 65db |
| Recirkuliacija | + |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 3 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | ecoled |
| Aukštis | 31.2cm |
| Plotis | 79.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | 7.42kg |
| Rodyti daugiau | |




























