Gartraukis Cata Hood S Plus 6010X kaina
Gartraukis Cata Hood S Plus 6010X kaina
Cata 02060602Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 254.0 € |
|
178.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
178.00 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 01:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248093453 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | s plus 6010 x |
| Energijos sunaudojimas per metus | 99kwh |
| Energijos klasė | c |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | d |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 361m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 637m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 69db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 74db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 104.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 50cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras; led apšvietimas; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Savybės | led apšvietimas |
| Rodyti daugiau | |
























