Gartraukis Cata GCX 53 SD kaina
Gartraukis Cata GCX 53 SD kaina
Garų surinktuvas CATA Hood GCX 53 SD Canopy Energy efficiency class A Width..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
224.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis CATA GCX 53 SD 02030308Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
239.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GCX 53 SD, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
252.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Gartraukis CATA | Gaubtas | GCX 53 SD | Baldakimas | Energijos vartojimo efektyv.. |
|
285.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
285.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA GCX 53 SDKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 267.0 € |
|
224.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Cata GCX 53 SD montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.40 eur/mėn |
|
224.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood GCX 53 SD Canopy Energy efficiency class A Width..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
224.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis CATA Hood GCX 53 SD Canopy, Energy efficiency class A, Width 53 cm, 7.. |
|
231.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Įmontuojamas gartraukis CATA GCX 53 SD 02030308Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 399 € |
|
239.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GCX 53 SD, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
252.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GCX 53 SD, pilka sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 349 € |
|
252.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
270.25 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
272.87 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
275.50 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
275.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
275.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Cata | Hood | GCX 53 SD | Energy efficiency class A | Canopy | Width 53 cm | 750.. |
|
278.11 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Gartraukis CATA | Gaubtas | GCX 53 SD | Baldakimas | Energijos vartojimo efektyv.. |
|
285.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
285.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
286.00 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
288.61 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
288.61 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
288.62 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA GCX 53 SD Built-in Grey 750 m3/h A |
|
289.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
289.03 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA | Hood | GCX 53 SD | Canopy | Energy efficiency class A | Width 53 cm | 750.. |
|
314.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-14 09:17
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248103572 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gcx 53 sd |
| Energijos sunaudojimas per metus | 56kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 30.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 26lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 340m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 600m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.3w |
| Recirkuliacija | + |
| Darbo greičiai | 1 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | + |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 31.6cm |
| Plotis | 53cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Svoris | 15.6kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |












































