Gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGWH kaina
Gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGWH kaina
Garų surinktuvas CATA GC DUAL A 75 XGWH/DNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
339.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata GC DUAL A 75 XGWH/DKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 381.0 € |
|
339.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGWHDaugiau |
|
359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGWH CanopyKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
CATA GC DUAL A 75 XGWH GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
329.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
329.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGWHYra sandėlyje. |
|
329.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
329.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA GC DUAL A 75 XGWH/DNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
339.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata GC DUAL A 75 XGWH/DKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 381.0 € |
|
339.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Cata GC DUAL A 75 XGWH montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 34.05 eur/mėn |
|
340.49 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGWH | CA382Daugiau |
|
340.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
340.50 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
CATA GC DUAL A 75 XGWH |
|
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
359.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGWHDaugiau |
|
359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
359.99 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GC DUAL A 75 XGWH CanopyKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € |
|
389.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
412.25 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
412.25 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
420.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
436.04 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
436.04 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 75 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 79... |
|
436.04 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-15 18:14
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248062367 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | 02131207 |
| Energijos sunaudojimas per metus | 32kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 28.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 16.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 200m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 820m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.41w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.41w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 79.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 10kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | 1m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























































