Gartraukis Cata Arona 60X kaina
Gartraukis Cata Arona 60X kaina
Garų surinktuvas CATA Hood ARONA 60 X Canopy Energy efficiency class A Width.. |
|
291.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata Arona 60 X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
309.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Cata ARONA 60 XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
336.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
265.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
266.32 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
266.32 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
268.04 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
270.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
270.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis CATA 60 X 59.5 cm 608 m³/h elektroninis jutiklinis valdymas A klasė s.. |
|
271.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
273.23 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
277.92 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
283.50 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
286.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
286.54 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Garų surinktuvas CATA Hood ARONA 60 X Canopy Energy efficiency class A Width.. |
|
291.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata Arona 60 X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
306.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Gartraukis CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Plotis .. |
|
306.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
306.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
309.29 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata Arona 60 X, nerūdijančiojo plieno sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 479 € |
|
309.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Cata ARONA 60 XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 374.0 € |
|
336.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA Hood | ARONA 60 X | Canopy | Energy efficiency class A | Width 59.5 cm | 76.. |
|
386.49 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 10:31
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248372152 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | arona 60 x |
| Energijos sunaudojimas per metus | 55kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | b |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | -m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 50db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 54db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 33.4cm |
| Plotis | 59.5cm |
| Gylis | 31cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai, slider valdymas, led apšvietimas |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |

























