Gartraukis Cata GC 45 XGWH kaina
Gartraukis Cata GC 45 XGWH kaina
Cata GC DUAL A 45 XGWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 328.89 € |
|
305.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA GC DUAL A 45 XGWH/DNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
306.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GC Dual A 45 XG, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis CATA GC DUAL A 45 XGWH CanopyKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Gartraukis Cata GC DUAL A 45 XGWH/D |
|
389.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SALE OUT. CATA Hood GC DUAL A 45 XGWH Canopy Energy efficiency class A Width 45 ..Daugiau |
|
255.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
255.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Cata | CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH/D | Canopy | Energy efficiency class A | ..Daugiau |
|
258.94 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A |..Daugiau |
|
267.53 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
SALE OUT. CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH/D | Canopy | Energy efficiency class A..Daugiau |
|
267.53 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
SALE OUT. | CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A..Daugiau |
|
267.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
267.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SALE OUT. CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH/D | Canopy | Energy efficiency class A..Daugiau |
|
286.14 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
CATA GC DUAL A 45 XGWH Gartraukis + DovanaLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! TURIME - atsiėmimas per 20 min.! |
|
288.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
288.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
SALE OUT. CATA Hood GC DUAL A 45 XGWH Canopy Energy efficiency class A Width 45 ..Daugiau |
|
291.89 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
SALE OUT. CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A |..Daugiau |
|
298.78 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Cata GC DUAL A 45 XGWHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 328.89 € |
|
305.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GC DUAL A 45 XGWHPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
305.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
305.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 3.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA GC DUAL A 45 XGWH/DNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
306.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GC DUAL A 45 XGWHIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
306.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
306.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Cata GC DUAL A 45 XGWH montuojamasis gartraukis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 30.60 eur/mėn |
|
306.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 45 .. |
|
311.84 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 45 .. |
|
314.84 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA GC DUAL A 45 XGWH |
|
319.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
319.00 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 2.50 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 45 .. |
|
329.83 €
|
Į parduotuvę fortakas.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GC Dual A 45 XG, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GC Dual A 45 XG, baltaKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 469 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis CATA GC DUAL A 45 XGWH CanopyKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 509 € |
|
349.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
CATA | Hood | GC DUAL A 45 XGWH | Canopy | Energy efficiency class A | Width 45 .. |
|
368.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Gartraukis Cata GC DUAL A 45 XGWH/D |
|
389.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
389.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 20:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248078290 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gc dual a 45 xgwh |
| Energijos sunaudojimas per metus | 32kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 28.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 16.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | c |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 91.2 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | b |
| Minimalus oro srautas | 340m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 820m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 40db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 64db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.41w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.41w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas, stiklas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 30cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Svoris | 7kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |
























































