Elica Emerald WH/A/90 T.Grezzo kaina
Elica Emerald WH/A/90 T.Grezzo kaina
Gartraukis ELICA EMERALD WH/A/90 T.GREZZO, Nedažyto medžio apdaila | SHOP10543 |.. |
|
331.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Elica Gartraukis ELICA EMERALD WH/A/90 T.GREZZO, Nedažyto medžio apdaila |
|
334.87 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZOPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
342.84 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
342.84 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 6.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Gartraukis Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZO |
|
342.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
342.84 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Gartraukis ELICA EMERALD WH/A/90 T.GREZZO, Nedažyto medžio apdaila |
|
343.04 €
|
Į parduotuvę merlonda.lt |
Gartraukis ELICA EMERALD WH/A/90 T.GREZZO, Nedažyto medžio apdaila | SHOP10543 |
|
343.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
343.05 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Emerald WH/A/90Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 430.0 € |
|
343.89 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Montuojamas prie sienos kamino tipo gartraukis Elica EMERALD WH/A/90 T.GREZZOIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
349.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
349.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Gartraukis ELICA EMERALD WH/A/90 T.GREZZO, Nedažyto medžio apdaila, PRF0041890BYra sandėlyje. |
|
349.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
349.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 10:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Elica |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8020283031166 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | emerald wh/a/90 t.grezzo |
| Energijos sunaudojimas per metus | 68.9kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 11.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 12.1lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 75.1 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | c |
| Minimalus oro srautas | 195m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 650m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 48db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 60db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | medis |
| Riebalų filtrai | - |
| Apšvietimas | halogeninis |
| Aukštis | 87.5cm |
| Plotis | 90cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Kita informacija | led apšvietimas; slider valdymas |
| Rodyti daugiau | |











































