Gartraukis Cata VK 6000X kaina
Gartraukis Cata VK 6000X kaina
Garų surinktuvas CATA Hood VK 6000 X Wall mounted Energy efficiency class A .. |
|
96.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA 02061606Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
96.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CATA gartraukis | VK 6000 X | Tvirtinamas prie sienos | Energijos vartojimo efek.. |
|
96.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
96.39 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Garų surinktuvas CATA Hood VK 6000 X Wall mounted Energy efficiency class A .. |
|
96.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA 02061606Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 139.0 € |
|
96.49 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gartraukis CATA VK 6000 X, montuojamas ant sienos, energijos efektyvumo klasė A,.. |
|
100.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
118.61 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
118.61 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
CATA Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
118.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
118.90 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
120.46 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
121.18 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
CATA Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
121.18 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
124.58 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
124.59 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Cata Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
126.57 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
CATA VK 6000 X Wall-mounted Stainless steel A 395 m³/h |
|
132.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
132.06 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA Hood | VK 6000 X | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm |.. |
|
135.99 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 01:32
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248357012 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | vk 6000 x |
| Energijos sunaudojimas per metus | 25kwh |
| Energijos klasė | a+++ |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 28.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | b |
| Apšvietimo efektyvumas | 50lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 225m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 395m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 58db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 100w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | 0.49w |
| Recirkuliacija | - |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | -vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 91cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 47.5cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | -kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Rodyti daugiau | |


































