Gartraukis Cata VK 6000WH kaina
Gartraukis Cata VK 6000WH kaina
Cata VK 6000 WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
67.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood VK 6000 WH Wall mounted Energy efficiency class A .. |
|
67.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA Hood | VK 6000 WH | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
63.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
63.50 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hood | VK 6000 WH | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
66.55 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
CATA Hood | VK 6000 WH | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
66.55 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
CATA Hood | VK 6000 WH | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
67.76 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Cata VK 6000 WHKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 115.0 € |
|
67.98 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood VK 6000 WH Wall mounted Energy efficiency class A .. |
|
67.99 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
CATA Hood | VK 6000 WH | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
69.39 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Gartraukis CATA VK 6000, montuojamas ant sienos, energijos efektyvumo klasė A, p.. |
|
69.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Cata Hood | VK 6000 WH | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
70.18 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
CATA Hood | VK 6000 WH | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
72.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
CATA gartraukis | VK 6000 WH | Tvirtinamas prie sienos | Energijos vartojimo efe.. |
|
80.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
80.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Hood | VK 6000 WH | Wall mounted | Energy efficiency class A | Width 60 cm .. |
|
102.78 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hood VK 6000 WH wall mount class A |
|
114.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
114.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 11:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248357081 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | vk 6000 wh |
| Energijos sunaudojimas per metus | 26kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 398m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 69db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | csled |
| Plotis | 60cm |
| Valdymas | mygtukinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120-150mm |
| Svoris | 15kg |
| Kita informacija | led apšvietimas; plaunamas filtras; anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |






























