Gartraukis Cata FK SLIM 6000 kaina
Gartraukis Cata FK SLIM 6000 kaina
Cata FK SLIM 6000 X + filtras dovanųKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.0 € Daugiau |
|
62.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood FK SLIM 6000 X Conventional Energy efficiency clas..Daugiau |
|
64.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Cata FK SLIM 6000 X + filtras dovanųKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 74.0 € Daugiau |
|
62.52 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood FK SLIM 6000 X Conventional Energy efficiency clas..Daugiau |
|
64.49 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Gartraukis CATA FK SLIM 6000 X, įprastas, energijos efektyvumo klasė B, plotis 6..Daugiau |
|
67.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
CATA Hood | FK SLIM 6000 WH | Conventional | Energy efficiency class B | Width 6..Daugiau |
|
79.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
79.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CATA Hood | FK SLIM 6000 BK | Conventional | Energy efficiency class B | Width 6.. |
|
80.07 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
CATA Hood | FK SLIM 6000 BK | Conventional | Energy efficiency class B | Width 6..Daugiau |
|
80.79 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
CATA gartraukis | FK SLIM 6000 WH | Įprastas | Energijos vartojimo efektyvumo kl..Daugiau |
|
81.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
81.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
CATA Hood | FK SLIM 6000 BK | Conventional | Energy efficiency class B | Width 6.. |
|
83.05 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
CATA Hood | FK SLIM 6000 BK | Conventional | Energy efficiency class B | Width 6..Daugiau |
|
83.05 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
CATA Hood | FK SLIM 6000 X | Conventional | Energy efficiency class B | Width 60..Daugiau |
|
83.05 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
Cata CAMPANA Hood FK SLIM 6000 X, B, Width 60 cm, Max 350 m³/h, LED, Black | CATADaugiau |
|
86.39 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
CATA Hood FK SLIM 6000 X Conv. 60cm SteelDaugiau |
|
90.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
90.30 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
CATA Hood | FK SLIM 6000 BK | Conventional | Energy efficiency class B | Width 6..Daugiau |
|
90.69 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 11:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CATA |
| Kategorija | Gartraukiai |
| Prekės kodas | 8422248357258 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | fk slim 6000 bk |
| Energijos sunaudojimas per metus | 30kwh |
| Energijos klasė | b |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 9.2 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | 27.3lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | d |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 67.7 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 107.5m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 162m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 58db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 58db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | - |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 1 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 11.2cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 47cm |
| Valdymas | mechaninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Rodyti daugiau | |
































