Viryklė AEG CCB6440ABW kaina
Viryklė AEG CCB6440ABW kaina
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite AEG CCB6440ABWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
530.39 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
530.39 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Elektrinė viryklė su elektrine orkaite AEG CCB6440ABWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
546.30 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
546.30 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-01-28 00:51
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7332543762798 |
| Gamintojo kodas | ccb6440abw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | 95.3 |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 10300w |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 51kg |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | ventiliatorius, grilis + viršus, ventiliatorius + viršus, aušinimo ventiliatorius, grilis + viršus + ventiliatorius, grilis, apatinis + viršutinis kaitinimas |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |




























