Viryklė AEG CKB56490BW kaina
Viryklė AEG CKB56490BW kaina
Viryklė AEG CKB56490BW |
|
397.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
397.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Elektrinė viryklė AEG CKB56490BWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
403.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dujinė viryklė AEG CKB56490BW3 mėn. po 159.67 € |
|
479.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
AEG CKB56490BW |
|
368.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
368.18 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Dujinė viryklė su elektrine orkaite AEG SteamBake, CKB56490BWYra sandėlyje. |
|
369.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
369.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
AEG CKB56490BW viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 39.80 eur/mėn |
|
397.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Viryklė AEG CKB56490BW |
|
397.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
397.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Elektrinė viryklė AEG CKB56490BWTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
403.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Dujinė viryklė AEG CKB56490BW3 mėn. po 159.67 € |
|
479.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 01:04
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394024981 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės/dujinės |
| Aukštis | 85.5cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Rodyti daugiau | |


































