Viryklė AEG CCB6440CBW kaina
Viryklė AEG CCB6440CBW kaina
AEG CCB6440CBW viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 78.20 eur/mėn |
|
469.21 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
469.21 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
Elektrinė viryklė AEG CCB6440CBWPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
469.21 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
469.21 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Viryklė AEG CCB6440CBW |
|
469.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
469.21 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
60 cm pločio baltos spalvos el. keraminė viryklė AEG CCB6440CBWDaugiau |
|
478.30 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
60 cm pločio baltos spalvos el. keraminė viryklė AEG CCB6440CBWSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
479.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Elektrinė viryklė AEG CCB6440CBWIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
483.29 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
483.29 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
60 cm pločio baltos spalvos el. keraminė viryklė AEG CCB6440CBW |
|
498.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
498.91 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
AEG CCB6440CBW |
|
621.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
621.60 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 16:49
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394074498 |
| Gamintojo kodas | ccb6440cbw |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | 10300w |
| Aukštis | 84.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Paviršius | keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Programuojamos kepimo programos | 7 |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 3 |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



































