Viryklė AEG CCB6443NBM kaina
Viryklė AEG CCB6443NBM kaina
AEG CCB6443NBM viryklė6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 101.33 eur/mėn |
|
607.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
607.99 €
8-9 d.d.
Pristatymo kaina: 20.99 € Pristatymo laikas: 8-9 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-12 13:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394074085 |
| Gamintojo kodas | ccb6443nbm |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | keraminės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 51kg |
| Paviršius | keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |



























