Viryklė AEG CIB56491BM kaina
Viryklė AEG CIB56491BM kaina
AEG 6000 Series SteamBake, 58 L, plotis 50 cm, nerūdijantis plienas - Indukcinė ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
649.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
649.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
AEG CIB56491BMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 738.0 € |
|
657.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė viryklė AEG CIB56491BM |
|
657.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
657.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Viryklė AEG CIB56491BMNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
746.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
AEG CIB56491BM viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 57.25 eur/mėn |
|
572.50 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
572.50 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Indukcinė viryklė AEG CIB56491BMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
572.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
572.50 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 12.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
50 cm pločio indukcinė viryklė AEG CIB56491BMSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
573.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
50 cm pločio indukcinė viryklė AEG CIB56491BM |
|
607.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
607.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Indukcinė viryklė AEG CIB56491BMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
649.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
649.99 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
AEG 6000 Series SteamBake, 58 L, plotis 50 cm, nerūdijantis plienas - Indukcinė ..Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
649.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
649.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
AEG CIB56491BMKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 738.0 € |
|
657.99 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė viryklė AEG CIB56491BM |
|
657.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
657.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Viryklė AEG CIB56491BMNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
746.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
AEG CIB56491BM |
|
783.30 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
783.30 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-19 01:59
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394044866 |
| Gamintojo kodas | cib56491bm |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.84 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | 8605w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 50cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 49kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 58l |
| Programuojamos kepimo programos | 9 |
| Orkaitės valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 2 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |







































