Viryklė AEG CIB6647ABM kaina
Viryklė AEG CIB6647ABM kaina
Elektrinė viryklė AEG CIB6647ABMTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
719.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite AEG 6000 serija CIB6647ABMKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
719.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Viryklė AEG CIB6647ABMKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 769 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
719.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
AEG 6000 SteamBake, 73 L, nerūdijančio plieno - Indukcinė viryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
719.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
719.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
60 cm pločio indukcinė viryklė su el.orkaite AEG CIB6647ABM |
|
726.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
726.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite AEG CIB6647ABMPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
668.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
668.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
AEG CIB6647ABM viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 66.80 eur/mėn |
|
668.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
60 cm pločio indukcinė viryklė su el.orkaite AEG CIB6647ABMSiuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
675.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
AEG CIB6647ABM ViryklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
675.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
675.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
60 cm pločio indukcinė viryklė su el.orkaite AEG CIB6647ABM |
|
706.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
706.06 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Elektrinė viryklė AEG CIB6647ABMTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
719.00 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite AEG 6000 serija CIB6647ABMKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
719.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Viryklė AEG CIB6647ABMKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 769 € Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
719.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite AEG CIB6647ABMIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
719.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
719.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite AEG 6000 serija CIB6647ABMKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
719.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
AEG 6000 SteamBake, 73 L, nerūdijančio plieno - Indukcinė viryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
719.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
719.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
60 cm pločio indukcinė viryklė su el.orkaite AEG CIB6647ABM |
|
726.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
726.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
AEG CIB6647ABM |
|
900.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
900.90 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 10:38
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394063331 |
| Gamintojo kodas | cib6647abm |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Galia | 10700w |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | touch control / knobs |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Orkaitės funkcijos | Žiedinis kaitinimas + ventiliatorius |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | + |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | + |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |



































