Viryklė Electrolux LKI64023AX kaina
Viryklė Electrolux LKI64023AX kaina
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 500 serija „SurroundCook“ LKI6..Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
595.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Electrolux LKI64023AXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659.99 € |
|
595.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKI64023AX |
|
619.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
619.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 500 serija SurroundCook LKI640..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 708 € |
|
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux 500 SurroundCook, 60 cm, nerūdijančio plieno - Indukcinė viryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
659.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
659.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 500 serija „SurroundCook“ LKI6..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 708 € |
|
574.24 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
574.24 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė viryklė Electrolux LKI64023AXPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
574.24 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
574.24 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Electrolux LKI64023AX viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 57.42 eur/mėn |
|
574.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
574.24 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
ELECTROLUX LKI64023AX ViryklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
575.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
575.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
60 cm pločio ner.plieno spalvos viryklė su indukcine kaitlente Electrolux LKI640..Siuntimas per 1-3 d.d. Prekė yra sandėlyje. |
|
583.00 €
|
Į parduotuvę naminukas.lt |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 500 serija „SurroundCook“ LKI6..Kaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 699 € |
|
595.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Electrolux LKI64023AXKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 659.99 € |
|
595.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Viryklė Electrolux LKI64023AX | 7333394063324Daugiau |
|
604.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
604.75 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKI64023AX |
|
607.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
607.66 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Viryklė ELECTROLUX LKI64023AXTurime parduotuvėje Daugiau |
|
610.00 €
|
Į parduotuvę buitex.lt |
Viryklė Electrolux LKI64023AX |
|
619.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
619.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Indukcinė viryklė Electrolux LKI64023AXIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
629.00 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Indukcinė viryklė su elektrine orkaite Electrolux 500 serija SurroundCook LKI640..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 708 € |
|
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
629.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Electrolux 500 SurroundCook, 60 cm, nerūdijančio plieno - Indukcinė viryklėSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
659.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
659.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Viryklė Electrolux Electrolux LKI64023AX | LKI64023AX | 7333394063324 |
|
721.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Viryklė ELECTROLUX LKI64023AXNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
746.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 15:01
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | ELECTROLUX |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394063324 |
| Gamintojo kodas | lki64023ax |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | 0.95 |
| Energijos klasė | a |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | indukcinės |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | 53kg |
| Paviršius | keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | 2vnt. |
| Kepimo grotelės | 1vnt. |
| Orkaitės durų užraktas nuo vaikų | - |
| Orkaitės durų stiklai | 3 |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apsauga nuo dujų nutekėjimo | - |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |







































