Viryklė AEG CCB6441NBB kaina
Viryklė AEG CCB6441NBB kaina
AEG CCB6441NBB ViryklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
516.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
516.00 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
Akcija! AEG stikla keramikas plīts melna 59.6 cm CCB6441NBBDaugiau |
|
535.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
535.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
CCB6441NBBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
570.42 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
AEG CCB6441NBB viryklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 57.80 eur/mėn |
|
577.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
AEG stiklinė keramikinė kaitlentė Black 59.6 cm CCB6441NBB | CCB6441NBB | 733339.. |
|
609.15 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 13:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | AEG |
| Kategorija | Viryklės |
| Prekės kodas | 7333394074078 |
| Orkaitės ertmės energijos suvartojimas ciklui | - |
| Energijos klasė | a++ |
| Kiekvienos ertmės energijos vartojimo efektyvumo indeksas | - |
| Kaitviečių skaičius | 4 |
| Elektrinės viryklės tipas | elektrinės |
| Galia | -w |
| Aukštis | 86.7cm |
| Plotis | 59.6cm |
| Gylis | 60cm |
| Svoris | -kg |
| Paviršius | stiklo keramika |
| Paviršiaus likutinės šilumos indikatorius | + |
| Dangtis | - |
| Orkaitės tūris | 73l |
| Programuojamos kepimo programos | - |
| Orkaitės valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Orkaitės apšvietimas | + |
| Kepimo skardos | -vnt. |
| Kepimo grotelės | -vnt. |
| Orkaitės durų stiklai | - |
| Teleskopiniai bėgeliai | - |
| Savaiminio išsivalymo funkcija | - |
| Apatinis stalčius | + |
| Rodyti daugiau | |

































