Televizorius Sony KD-43X72K kaina
Televizorius Sony KD-43X72K kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (42)
Sony | TV | KD43X72KPAEP | 43" (108 cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black | .. |
|
448.67 €
|
Išparduotatoptech.lt |
Sony | TV | KD43X72KPAEP | 43" (108 cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black | .. |
|
453.02 €
|
Išparduotapirkpc.lt |
Sony KD43X72K 43" (108cm) 4K Ultra HD Android LED TV Sony TV KD43X72KPAEP 43" (1.. |
|
477.12 €
|
Išparduotakilobaitas.lt |
Sony KD43X72K 43" (108cm) 4K Ultra HD Android LED TV Sony TV KD43X72KPAEP 43" (1.. |
|
479.50 €
|
Išparduotakmobiles.lt |
Sony KD43X72K 43" (108cm) 4K Ultra HD Android LED TV Sony TV KD43X72KPAEP 43" (1.. |
|
487.00 €
|
Išparduotaskytech.lt |
Sony KD43X72K 43" (108cm) 4K Ultra HD Android LED TV Sony TV KD43X72KPAEP 43" (1.. |
|
490.02 €
|
Išparduotatrajektorija.lt |
Televizorius Sony | TV | KD43X72KPAEP | 43" (108 cm) | Smart TV | Android | 4K U.. |
|
505.00 €
|
Išparduotabekredito.lt |
Sony SALE OUT. KD43X72K 43" (108cm) 4K Ultra HD Android LED TV TV KD43X72KPAEP 4.. |
|
600.00 €
|
Išparduotamarsietis.lt |
Sony IŠPARDAVIMAS. KD43X72K 43 colių (108 cm) 4K Ultra HD Android LED TV televiz.. |
|
645.00 €
|
Išparduotaderekis.lt |
Kainų kitimo istorija - Televizorius Sony KD-43X72K

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Televizorius Sony KD-43X72K
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736136922 |
| Modelis | kd43x72kpaep |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | 54w |
| Metinis energijos suvartojimas | 54kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-t/t2 |
| Svoris | 8.9kg |
| Svoris su stovu | 9.1kg |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, ci/cl+ x 1, lan x 1, usb 2.0 x 2, rf x 1 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, google play |
| Smart TV funkcijos | android tv™ |
| WiFi | yra |
| Bluetooth | yra |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 56.7cm |
| Gylis be stovo | 8.4cm |
| Aukštis su stovu | 61.7cm |
| Plotis su stovu | 97cm |
| Gylis su stovu | 20.9cm |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |












































