Televizorius Sony KD-50X75WL kaina
Televizorius Sony KD-50X75WL kaina
Televizorius Sony Bravia KD50X75WLPAEP, 50 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 597 € |
|
469.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Sony KD50X75WLPAEP televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.00 eur/mėn |
|
499.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Sony X75WL, 50'', Ultra HD, LED LCD, juodas - Televizorius |
|
529.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
529.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Televizorius SONY KD50X75WLB.CEIKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 929 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
599.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-25 14:06
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150317 |
| Modelis | kd50x75wlpaep |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 50" (~127 cm) |
| Galia | 69w |
| Metinis energijos suvartojimas | 90kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 12.1kg |
| Svoris su stovu | 12.3kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, ci/cl+ x 1, aux 3.5 mm x 1, lan x 1, usb 2.0 x 2, rf x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, dolby atmos, dolby vision, apple airplay, google play |
| Smart TV funkcijos | google tv 2023 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Kita informacija | apple airplay 2, wireless display |
| Palaikomos technologijos | earc, allm, 4k@60hz, bravia sync (hdmi cec), hdcp 2.3 |
| Aukštis be stovo | 65.3cm |
| Gylis be stovo | 7.0cm |
| Aukštis su stovu | 71.8cm |
| Plotis su stovu | 112.6cm |
| Gylis su stovu | 26.7cm |
| Susijusių prekių skaičius | 4 |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |























































