Televizorius Sony KD-55X85L kaina
Televizorius Sony KD-55X85L kaina
Televizorius Sony Bravia KD55X85LAEPTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
968.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
SONY KD55X85LAEP LCD televizorius +DOVANA Sony Garso sistema HT-S400Daugiau |
|
899.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
899.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Televizorius Sony KD-55X85L LED 55" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
899.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
899.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Sony KD55X85LAEP televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 91.89 eur/mėn |
|
918.88 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
918.88 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Televizorius Sony Bravia KD55X85LAEPTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
968.99 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Sony KD-55X85L LED 55" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
969.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
969.00 €
2-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-5 d.d. |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black | KD55X.. |
|
974.00 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
976.30 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Sony KD55X85L 55" (139cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
978.77 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black | KD55X.. |
|
979.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
979.70 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black|KD55X85.. |
|
984.48 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Sony KD55X85L 55" (139cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
984.63 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
984.63 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
986.14 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
986.14 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1002.38 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1002.38 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1008.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1008.26 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1012.58 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | BlackKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1017.78 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1017.78 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1022.87 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black KD55X85.. |
|
1046.31 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1051.55 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
TV Set|SONY|55|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|KD55X85LAEP |
|
1088.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1088.93 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Sony | TV | KD55X85L | 55" (139cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1099.35 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 12:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736151024 |
| Plotis | 122.8 |
| Aukštis | 70.9 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Galia | 76 |
| Prekės svoris su pakuote | 24000 |
| Svoris | 17.4 |
| Gylis | 5.6 |
| Ekrano įstrižainė | 55 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | 4K Processor X1 |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| 3.5mm ausinių lizdas | + |
| Ekrano tipas | LCD |
| Modelis | KD55X85L |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 76 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 33.6 |
| Aukštis su stovu | 78.4 |
| Svoris be stovo | 16.3 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | 4K X-Reality PRO, Dynamic Contrast Enhancer, TRILUMINOS PRO, X-tended Dynamic Range, VRR |
| Vidinė atmintis, GB | 32 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/C/S2 /T2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| 3D funkcija | - |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2023 |
| Ekrano dažnis | 120 |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 76 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 0.016 |
| Pakuotės plotis | 0.842 |
| Pakuotės ilgis | 1.348 |
| Televizorių įstrižainė | 51-55" |
| Rodyti daugiau | |





























































