Televizorius Sony KD-65X85L kaina
Televizorius Sony KD-65X85L kaina
Televizorius Sony Bravia KD65X85LAEPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1210.99 € |
|
1020.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Sony KD65X85L, 65 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
1020.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1020.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Televizorius Sony Bravia KD65X85LAEPKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1210.99 € |
|
1020.36 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Televizorius Sony KD-65X85L LED 65" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
1020.37 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1020.37 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sony KD65X85L, 65 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
1020.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1020.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Televizorius Sony KD65X85L, 65 ", 4K UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1109 € |
|
1020.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
1020.37 €*
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
Televizorius Sony KD-65X85L LED 65" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
1020.37 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1020.37 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Televizorius Sony X85L serija (KD65X85LAEP) | 65" 4K UHD Full Array LED | Google.. |
|
1020.37 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1020.37 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1024.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1026.69 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1029.17 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1030.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1030.35 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1035.36 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1035.51 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1035.52 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Sony KD65X85L 65″ (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Son.. |
|
1037.07 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1037.07 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
SONY | TV | KD65X85L | 65" (164cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | BlackDaugiau |
|
1040.40 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1044.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1044.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Sony KD65X85L, 65" KD65X85LAEP |
|
1045.83 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1045.83 €
6 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1051.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Sony KD65X85LAEP televizorius10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 105.46 eur/mėn |
|
1054.59 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
1054.59 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Sony | TV | KD65X85L | 65" (164cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1060.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1060.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Sony | TV | KD65X85L | 65" (164cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1064.95 €
|
Į parduotuvę etop.lt |
Sony | TV | KD65X85L | 65" (164cm) | Smart TV | Android | 4K UHD | Black |
|
1075.72 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1100.39 €
|
Į parduotuvę elektrika.lv |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1105.89 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
TV Set|SONY|65|4K/Smart|3840x2160|Wireless LAN|Bluetooth|Google TV|KD65X85LAEP |
|
1145.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1145.21 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Televizorius Sony KD-65X85L LED 65'' 4K Ultra HD Google TV | S7607368 | 45487361.. |
|
1199.40 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Sony KD65X85L 65" (164cm) 4K Ultra HD Smart Google Full Array LED TV | Sony | TV.. |
|
1201.18 €
|
Į parduotuvę baitera.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 13:00
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150980 |
| Plotis | 144.7 |
| Aukštis | 83.2 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Galia | 101 |
| Svoris | 24.7 |
| Gylis | 5.7 |
| Ekrano įstrižainė | 65 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | 4K HDR Processor X1 |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| 3.5mm ausinių lizdas | - |
| Ekrano tipas | LCD |
| Modelis | KD65X85L |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 101 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 33.6 |
| Aukštis su stovu | 90.7 |
| Svoris be stovo | 23.6 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | 4K X-Reality PRO, Dynamic Contrast Enhancer, TRILUMINOS PRO, X-tended Dynamic Range, VRR |
| Vidinė atmintis, GB | 32 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/C/S2 /T2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2023 |
| Ekrano dažnis | 120 |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 101 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Televizorių įstrižainė | 56-65" |
| Rodyti daugiau | |































































