Televizorius Sony KD-75X75WL kaina
Televizorius Sony KD-75X75WL kaina
Televizorius Sony KD-75X75WL LED 75" Smart10 Eur nuolaida su kodu Telikas, nemokamas 24 mėn. lizingas ir nemokamas pristatymas nuo 499 Eur |
|
769.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
769.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Televizorius Sony KD-75X75WL LED 75" SmartIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas nuo 599 Eur |
|
769.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
769.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Sony X75WL, 75'', Ultra HD, LED LCD - TelevizoriusSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
899.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Sony KD75X75WLPAEP televizorius6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 166.67 eur/mėn Daugiau |
|
999.99 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
999.99 €
5-6 d.d.
Pristatymo kaina: 15.99 € Pristatymo laikas: 5-6 d.d. |
Sony Bravia KD-75X75WL X75WL Series - |
|
1422.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1422.63 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SONY KD75X75WLPAEP LCD televizorius |
|
1424.11 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
1424.11 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 04:57
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150195 |
| Plotis | 168.6 |
| Aukštis | 96.9 |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Įtampa | 240 |
| Galia | 142 |
| Prekės svoris su pakuote | 43000 |
| Svoris | 31.7 |
| Gylis | 7.2 |
| Ekrano įstrižainė | 75 |
| Ekrano raiškos tipas | 4K UHD |
| Procesoriaus modelis | 4K Processor X1 |
| Įdiegta operacinė sistema | Google (Android) TV |
| Bluetooth sąsaja | + |
| Ethernet LAN (RJ-45) lizdas | + |
| USB 2.0 jungčių skaičius | 2 |
| HDMI lizdų skaičius | 4 |
| HDMI lizdo tipas | HDMI 2.1 |
| Ekrano tipas | LCD |
| Modelis | KD75X75WL |
| Garso sistema | Dolby Atmos |
| WiFi sąsaja | + |
| Energinio efektyvumo klasė | F |
| Metinės energijos sąnaudos | 142 |
| Foninis apšvietimas | + |
| Gylis su stovu | 41.5 |
| Aukštis su stovu | 104.5 |
| Svoris be stovo | 30.4 |
| Ekrano raiška | 4K (3840 x 2160) |
| Ekrano forma | Plokščias |
| Garso galia | 20 |
| Vaizdo gerinimo sistemos | 4K X-Reality PRO, Dynamic Contrast Enhancer |
| Vidinė atmintis, GB | 32 |
| Skaitmeninio imtuvo tipas | DVB-T/C/S2 /T2 |
| S/PDIF jungtis | + |
| Optinė garso jungtis | + |
| „Smart TV" | + |
| VESA standartas | 300 x 300 |
| Valdymas per išmanųjį įrenginį | + |
| Išmanusis valdymo pultelis | + |
| Gamybos metai | 2023 |
| Ekrano dažnis | 50 |
| Serija | - |
| Energijos suvartojimas budėjimo režimu | 0.5 |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Energijos sąnaudos, kWh/1000 h | 142 |
| Energijos efektyvumo klasės skalė | A - G |
| Pakuotės aukštis | 0.019 |
| Pakuotės plotis | 1.107 |
| Pakuotės ilgis | 1.81 |
| Televizorių įstrižainė | 66-75" |
| Rodyti daugiau | |

























































