Televizorius Sony KD-43X75W kaina
Televizorius Sony KD-43X75W kaina
Televizorius Sony Bravia KD43X75WLPAEP, 43 ", UHDKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 518 € |
|
460.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Televizorius SONY KD43X75WLB.CEIKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 819 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
499.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-03-02 06:11
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150331 |
| Modelis | kd43x75wlpaep |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 43" (~109 cm) |
| Galia | 59w |
| Metinis energijos suvartojimas | 77kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c dvb-s dvb-s2 dvb-t dvb-t2 |
| Svoris | 9.3kg |
| Svoris su stovu | 9.5kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, ci/cl+ x 1, lan x 1, usb 2.0 x 2, rf x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, dolby atmos, dolby vision, apple airplay, google play |
| Smart TV funkcijos | google tv 2023 |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Kita informacija | apple airplay 2, wireless display |
| Palaikomos technologijos | earc, allm, 4k@60hz, bravia sync (hdmi cec), hdcp 2.3 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | 56.7cm |
| Plotis be stovo | -cm |
| Gylis be stovo | 7.0cm |
| Aukštis su stovu | 63.2cm |
| Plotis su stovu | 97.2cm |
| Gylis su stovu | 26.6cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |





































































Svečias
2025-05-15 03:27:17
Labai vidutiniškas tv, atrodo viskas kaip ir neblogai. Vaizdo kokybė kaip ir gera, bet prastas kontrasto lygis, juodos spalvos ir ekrano ryškumas. Neturi jokiu pribumbasu, silpnas wifi ir pametes wifi nebepasigauna, prastas pasirinkimas zaidimam su konsolemis. Pigesni tcl ar philips the one palieka didesnį įspūdi, turedami ta pati google tv. Dizainas senoviškas, isskirtinumas tik 2 pultai, bet ir tie keistai sugalvoti ir kaip 2000s pagaminti, nebutu japonai... Sony stipriai perkainuoti, kaip toyota automobiliai ir panasu , kad greit teks nusileist ant zemes