Televizorius Sony KD-65X75WL kaina
Televizorius Sony KD-65X75WL kaina
Televizorius SONY KD65X75WLPB.CEIKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1249 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
819.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Sony Corporation SONY KD65X75WLPAEP LCD televizorius |
|
1069.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1069.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
Televizorius SONY KD65X75WLPB.CEIKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1249 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
819.00 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
SONY BRAVIA KD65X75WL 164cm 65" 4K LED Smart Google TV Fernseher | KD65X75WLAEP .. |
|
1003.85 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Sony Corporation SONY KD65X75WLPAEP LCD televizorius |
|
1069.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
1069.99 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
TV LED 65 inches KD65X75WLAEP black |
|
1092.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1092.04 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 01:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150232 |
| Modelis | kd65x75wlpaep |
| Energijos efektyvumo klasė | f |
| Ekrano įstrižainė | 65" (~165 cm) |
| Galia | 105w |
| Metinis energijos suvartojimas | 146kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | + |
| TV imtuvai | dvb-t2 / c / s2 |
| Svoris | 29kg |
| Svoris su stovu | 20.7kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, ci/cl+ x 1, aux 3.5 mm x 1, lan x 1, usb 2.0 x 2, rf x 1, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, dolby atmos, dolby vision, apple airplay, google play |
| Smart TV funkcijos | google tv 2023 |
| Specialiosios funkcijos | smart |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | 4 |
| Aukštis be stovo | 84.2cm |
| Plotis be stovo | 146.2cm |
| Gylis be stovo | 7.1cm |
| Aukštis su stovu | 91.2cm |
| Plotis su stovu | 146.2cm |
| Gylis su stovu | 33.4cm |
| Rodyti daugiau | |


























































