Televizorius Sony KD-55X75WL kaina
Televizorius Sony KD-55X75WL kaina
Sony X75WL, 55'', Ultra HD, LED LCD, juodas - Televizorius |
|
549.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
549.00 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 19.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Sony 55" X75WL Google televizorius (2023) DEMO | KD55X75WLPAEP |
Ekspozicinė
|
656.00 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-13 14:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SONY |
| Kategorija | Televizoriai |
| Prekės kodas | 4548736150270 |
| Modelis | kd55x75wlpaep |
| Energijos efektyvumo klasė | g |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | 91w |
| Metinis energijos suvartojimas | 123kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb - t/t2/c/s/s2 |
| Svoris | 15.3kg |
| Svoris su stovu | 15.6kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 4, ci/cl+ x 1, aux 3.5 mm x 1, lan x 1, usb 2.0 x 2, optinė jungtis |
| USB jungčių skaičius | - |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth, valdymas balsu, dolby atmos, dolby vision, apple airplay, google play |
| Smart TV funkcijos | google tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | android tv |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 300 x 300 |
| HDMI jungčių skaičius | - |
| Aukštis be stovo | 72.1cm |
| Plotis be stovo | 124.3cm |
| Gylis be stovo | 7.1cm |
| Aukštis su stovu | 78.9cm |
| Plotis su stovu | 124.3cm |
| Gylis su stovu | 33.4cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |


































































