Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AS kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23K3515AS kaina
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-08 14:26
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8801643398415 |
| Gamintojo kodas | mg23k3515as/et |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 750w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 49cm |
| Gylis | 39cm |
| Svoris | 13kg |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | mechaninis, elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1100w |
| Besisukantis padėklas | 28.8cm |
| Galios lygių skaičius | 10 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | eco rėžimas; nemalonių kvapų šalinimas; Šilumos palaikymo funkcija; vaikų saugos užraktas; automatinės programos |
| Rodyti daugiau | |



































