Mikrobangų krosnelė Samsung MC28A5137CK kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MC28A5137CK kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MC28A5137CK/E2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € |
|
158.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Samsung MC28A5137CK E2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 306.0 € |
|
158.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung, 28 L, 2900 W, juoda - Mikrobangų krosnelė su griliu |
|
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Samsung MC28A5137CK/E2Daugiau |
|
158.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
158.67 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MC28A5137CK/E2Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
158.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
158.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MC28A5137CK/E2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € |
|
158.68 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Samsung MC28A5137CK/E2Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 232.9 € |
|
158.68 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Samsung MC28A5137CK/ E2 mikrobangų krosnelė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 15.87 eur/mėn |
|
158.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
158.68 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 10.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MC28A5137CK/E2Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
158.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
158.68 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Samsung MC28A5137CK E2Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 306.0 € |
|
158.68 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Samsung, 28 L, 2900 W, juoda - Mikrobangų krosnelė su griliu |
|
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
169.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 8.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Mikrobangų krosnelė Samsung MC28A5137CK/E2 |
|
175.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
175.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
„Samsung“ mikrobangų krosnelė / grilis 900 W / 28 litrai - MC28A5137CK *juoda*.. |
|
269.73 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-17 03:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8806095714882 |
| Gamintojo kodas | mc28a5137ck/e2 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė su griliu |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 900w |
| Aukštis | 31cm |
| Plotis | 52cm |
| Gylis | 47.5cm |
| Svoris | 17.5kg |
| Ekrano tipas | led |
| Talpa | 28l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1500w |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Rodyti daugiau | |




























