Mikrobangų krosnelė Samsung MG23J5133AK kaina
Mikrobangų krosnelė Samsung MG23J5133AK kaina
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
| Prekės ženklas | SAMSUNG |
| Kategorija | Mikrobangų krosnelės |
| Prekės kodas | 8801643775087 |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 800w |
| Aukštis | 27.5cm |
| Plotis | 48.9cm |
| Gylis | 35.4cm |
| Svoris | 13.5kg |
| Talpa | 23l |
| Valdymas | sensorinis |
| Laikmatis | yra |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 1100w |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | yra |
| Vidaus danga | keraminis emalis |
| Kita informacija | automatinės programos |
| Rodyti daugiau | |






















