Nintendo Switch OLED kaina
Nintendo Switch OLED kaina
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED NSH008Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
355.59 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED, 64 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 416 € Daugiau |
|
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED, White Prekė - 045496453435Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
379.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
379.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Nintendo Switch OLED nešiojamoji žaidimų konsolė 17,8 cm (7") 64 GB Lietimui jau..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
404.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Nintendo Switch – OLED modelis su White Joy-Con 64GB, 7 colių OLED ekranas.. |
Po grąžinimo
|
230.00 €
|
Į parduotuvę vlc.lv |
Nintendo Switch OLED konsolė (su baltais Joy-Con)Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
339.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Nintendo Switch OLED console (with White Joy-Con) | 0045496453435Daugiau |
|
343.05 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
CONSOLE SWITCH+JOY-CON/WHITE 210301 NINTENDODaugiau |
|
349.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
349.56 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED, 64 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 416 € Daugiau |
|
349.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
349.99 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nintendo Switch OLED Model Neon žaidimų kompiuteris10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 35.00 eur/mėn Daugiau |
|
349.99 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED NSH008Tik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
355.59 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nintendo Switch (OLED-Modell) (neon-rot/neon-blau) | 10007455 | 0045496453442Daugiau |
|
356.60 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Nintendo Switch OLED, Neon Blue/Neon Red NSH007Daugiau |
|
357.59 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
357.59 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED, 64 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 416 € Daugiau |
|
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
369.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED NeonNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
369.00 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Nintendo Switch OLED konsolė (su Neon Raudona ir Neon Mėlyna Joy-Con)Daugiau |
|
376.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
376.16 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED, White Prekė - 045496453435Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ Daugiau |
|
379.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
379.99 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Nintendo Switch OLED Konsolė baltos spalvos |
|
381.97 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
381.97 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch OLED NeonIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
387.45 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Nintendo Switch OLED nešiojamoji žaidimų konsolė 17,8 cm (7") 64 GB Lietimui jau..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
404.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 07:35
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NINTENDO |
| Kategorija | Žaidimų konsolės |
| Prekės kodas | 045496453442 |
| Gamintojo kodas | heg-001 |
| Modelis | switch |
| Išleidimo data | 2021.10.08 |
| Leidėjas | nintendo |
| Multiplayer galimybė | + |
| Operacinė sistema | nintendo horizon os |
| Kabelio ilgis | - |
| Kita informacija | 7.0" oled ekranas; reguliuojamas platus stovas; palaiko microsd/microsdhc/microsdxc atminties korteles (iki 2 tb); dokas turi laidinio lan prievadą; vietinis ir internetinis daugelio žaidėjų režimas. |
| Atminties dydis (RAM) | -mb |
| Procesoriaus tipas | nvidia custom tegra |
| USB jungčių skaičius | -vnt. |
| Svoris | 0.3kg |
| Kietasis diskas | 64gb |
| Pakuotės turinys | konsolė, pultelis, Įkroviklis |
| Vidinė atmintis | 64gb |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Jungties tipas | usb type-c |
| WiFi | + |
| Matmenys | 10.2 x 24.2 x 1.39cm |
| Interneto ryšys | + |
| Valdymo pulteliai | + |
| Valdymo pultelių skaičius | - |
| Video jungtys | hdmi |
| Audio jungtys | 3.5 mm audio jack |
| Sąsaja su TV | hdmi |
| Aukštis (mm) | 13.9 |
| Plotis (mm) | 242 |
| Gylis (mm) | - |
| Žaidimų konsolės | nintendo switch |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |































































mythical A.
2022-09-19 09:24:46
laukiama preke, kaina atitinka produkta
Toma
2022-04-29 10:27:25
is lietuviu parduotiuviu pirkti tai absurdas visiskas, atsibuskite, ... pristatymas, beje 9 eur :) ir graiznimas nemokamss garantijos
Toma
2022-04-29 10:27:04
amazon,de su garantija 2 metu po 349 buna daznai
Vilmis B.
2021-11-26 10:17:20
O skelbiu duos tau garantiją?
Rimantas
2021-11-25 11:24:13
Bežiūrint Nintendo Switch kainas man kilo klausimas, o kodėl į šitų kainų palyginimus nėra įtraukiami ir eneba.lt ar skelbiu.lt? Jei kinect.lt gali parduoti nautodus ir būt įtraukiami į sąrašą, tai kodėl jie negali? Nors pas pastaruosiu ir naujų gali rasti pirkimui...įdomiai
Mindaugas M.
2021-11-17 20:04:13
Kainos užkilo. Kaip ant mielių. Neseniai kainavo 418