Meta Quest 3s 256GB kaina
Meta Quest 3s 256GB kaina
VR akiniai Meta Quest 3S, USB Type C / Bluetooth / Wi-Fi, 256 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € Daugiau |
|
434.14 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
434.14 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtual/mixed reality gogglesKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 486.0 € |
|
444.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S 256GB VR Akiniai + 3 menesiai Meta Hor.. |
|
399.00 €
|
Į parduotuvę mobilusmiestas.lt |
Virtualios Realybės Akiniai Meta Quest 3S 256GBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
404.49 €
|
Į parduotuvę bigbox.lt |
Virtualios Realybės Akiniai Meta Quest 3S 256GBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
408.37 €
|
Į parduotuvę technorama.lt |
Gogle VR Oculus Meta Quest 3S 256GB | GOGLEOCULUS METAQUEST3SVIRTUALREALITY256GB..Daugiau |
|
418.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Oculus Meta Quest 3S 256GB |
|
420.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
420.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Meta Quest 3S 256GB All in One VR Headset with Batman: Arkham Shadow Game Bundle..Daugiau |
|
420.45 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
VR akiniai Meta Quest 3S, USB Type C / Bluetooth / Wi-Fi, 256 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € Daugiau |
|
434.14 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
434.14 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
VR akiniai Meta Quest 3S, USB Type C / Bluetooth / Wi-Fi, 256 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 449 € Daugiau |
|
434.14 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
434.14 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Meta Oculus Quest 3s VR Headset 256GB Virtualios realybės sistema10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.41 eur/mėn |
|
434.14 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtual/mixed reality gogglesDaugiau |
|
436.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
436.47 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Meta Quest 3S 256GB All in One VR Headset White with Batman: Arkham Shadow Game .. |
|
437.13 €
|
Į parduotuvę dakauf.eu |
Meta Vr Virtualios realybės akiniai Meta Quest 3S All-in-one VR – 256 GBDaugiau |
|
438.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
438.39 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtual/mixed reality gogglesKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 486.0 € |
|
444.06 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Gogle VR Oculus Meta Quest 3S 256GB | SK-1000212-01 | 815820025979Daugiau |
|
449.15 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
META Virtual Reality System SK-1000212-01 / Quest 3S 256GB WhiteDaugiau |
|
455.31 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtualios / mišrios realybės akiniaiDaugiau |
|
461.49 €
4-5 d.d.
Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
461.49 €
4-5 d.d.
Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtual/mixed reality goggles |
|
522.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
522.25 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Oculus Meta Quest 3S 256 GB virtual/mixed reality gogglesDaugiau |
|
576.16 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 12:13
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Meta |
| Kategorija | Virtualios realybės įranga |
| Prekės kodas | 815820025313 |
| Ilgis | 164 |
| Plotis | 197 |
| Aukštis | 105 |
| Naudojamos baterijos | 4.324 mAh |
| Garantija | 24 |
| Garantija juridiniams asmenims | 12 |
| Procesoriaus modelis | Qualcomm Snapdragon XR2 Gen 2 |
| Modelis | Quest 3S |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 8 GB |
| Kietojo disko tipas | - |
| Disko talpa | 256 GB |
| Maksimali raiška | 1832 x 1920 |
| Jungtys | USB Type C |
| USB jungčių skaičius | 1 |
| Žaidimų pultas | 2 (bevieliai) |
| Baterijos veikimo trukmė iki | 2.5 |
| Rodyti daugiau | |




























































