Nintendo Switch V2 kaina
Nintendo Switch V2 kaina
Nintendo Switch console with a neon red joy-con and a neon blue joy-conTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
387.48 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nintendo Switch V2 Console, black [NEMOKAMAS PRISTATYMAS] |
Atnaujinta
|
298.00 €
|
Į parduotuvę ekobite.lt |
Nintendo Switch Neon Red & Blue Joy-Con žaidimų kompiuteris6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 52.06 eur/mėn |
|
312.35 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
312.35 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Nintendo Switch V2 2022 Edition 32GB, neon red - neon blueDaugiau |
|
313.62 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Nintendo Switch portable game console 15.8 cm (6.2) 32 GB Touchscreen Wi-Fi Blue.. |
|
317.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
317.70 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Gaming Console Nintendo Switch V2 2022 Edition 32GB, Neon Red - Neon BlueDaugiau |
|
321.99 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
321.99 €
10 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 10 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Red And Blue, 32GB |
|
329.78 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
329.78 €
1-3 d.d.
Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Neon-Red/Neon-Blue, HDMI / Wi-Fi / USB Type A / .. |
|
337.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
337.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Nintendo Switch Konsole V2 (2022) rot/blau |
|
363.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
363.15 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nintendo Switch console with a neon red joy-con and a neon blue joy-conTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
387.48 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nintendo Switch portable game console 15.8 cm (6.2") 32 GB Touchscreen Wi-Fi Blu.. |
|
485.06 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-29 16:46
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Nintendo |
| Kategorija | Žaidimų konsolės |
| Prekės kodas | 4707113741900 |
| Gamintojo kodas | nsh002 |
| Modelis | switch v2 |
| Išleidimo data | 2019 |
| Leidėjas | nintendo |
| Multiplayer galimybė | + |
| Operacinė sistema | nintendo horizon os |
| Kita informacija | hd rumble, ir motion camera (joy‑con r), usb type‑c įkrovimas, palaiko vietinius ir internetinius kelių žaidėjų režimus |
| Procesoriaus tipas | nvidia custom tegra |
| USB jungčių skaičius | 3vnt. |
| Tinklo plokštės greitis | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Svoris | 0.399kg |
| Kietasis diskas | 32gb |
| Pakuotės turinys | konsolė, pultelis |
| Vidinė atmintis | 32gb |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Jungties tipas | hdmi, wifi |
| WiFi | + |
| Matmenys | 10.16 x 23.87 x 1.4cm |
| Interneto ryšys | + |
| Valdymo pulteliai | + |
| Valdymo pultelių skaičius | 2 |
| Video jungtys | hdmi |
| Audio jungtys | 3.5 mm audio jack |
| Sąsaja su TV | hdmi |
| Aukštis (mm) | 101.6 |
| Plotis (mm) | 238.7 |
| Gylis (mm) | 14 |
| Žaidimų konsolės | nintendo switch |
| Rodyti daugiau | |










































Alina B.
2020-12-22 12:34:32
Gera konsolė, tik nėra reikiamos spalvos.