Nintendo Switch Lite kaina
Nintendo Switch Lite kaina
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Lite, 32 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259.9 € Daugiau |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Lite 32GBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 268.0 € Daugiau |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Nintendo Switch Lite (geltona)Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! |
|
220.00 €
|
Į parduotuvę gameroom.lt |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Lite Turkio spalvos 32GB wi-fiDaugiau |
|
222.38 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
222.38 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Lite, 32 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259.9 € Daugiau |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Lite, 32 GBKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 259.9 € Daugiau |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Lite 32GBKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 268.0 € Daugiau |
|
228.90 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
CONSOLE SWITCH LITE/YELLOW 10002291 NINTENDODaugiau |
|
230.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
230.90 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Žaidimų konsolė Nintendo Nintendo Switch Lite geltonaPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
234.12 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
234.12 €
7-10 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-10 d.d. |
Nešiojama žaidimų konsolė „Nintendo Switch Lite Hyrule Edition“, 14 cm (5,5 coli.. |
|
238.00 €
|
Į parduotuvę luminaris.lt |
Nintendo Switch Lite Turkio spalva žaidimų kompiuteris10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.85 eur/mėn Daugiau |
|
238.47 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Žaidimų konsolė Nintendo Switch Lite BlueIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
246.75 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
246.75 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Nintendo Switch Lite Animal Crossing: New Horizons atristas 256GB garantija 12 m.. |
|
250.00 €
|
Į parduotuvę zaiskit.lt |
Nintendo Switch Lite |
|
257.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
257.68 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Nintendo Switch Lite TurquoiseDaugiau |
|
258.00 €
15 d.d.
Pristatymo laikas: 15 d.d. |
258.00 €
15 d.d.
Pristatymo laikas: 15 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 21:16
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | NINTENDO |
| Kategorija | Žaidimų konsolės |
| Prekės kodas | 045496453176 |
| Modelis | switch lite |
| Išleidimo data | 2019 |
| Leidėjas | nintendo |
| Multiplayer galimybė | + |
| Operacinė sistema | nintendo horizon os |
| Kita informacija | tik nešiojama konsolė; nepalaiko prijungimo prie tv/doko; palaiko microsd/microsdhc/microsdxc atminties korteles. |
| Procesoriaus tipas | nvidia custom tegra |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Tinklo plokštės greitis | 802.11 a/b/g/n/ac |
| Svoris | 0.28kg |
| Kietasis diskas | 32gb |
| Pakuotės turinys | konsolė, Įkroviklis |
| Vidinė atmintis | 32gb |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | + |
| Jungties tipas | aux, 3.5 mm, usb type-c |
| WiFi | + |
| Matmenys | 9.14 x 20.83 x 13.97cm |
| Atkuriamų diskų tipas | - |
| Interneto ryšys | + |
| Valdymo pulteliai | + |
| Valdymo pultelių skaičius | 1 |
| Audio jungtys | 3.5 mm audio jack |
| Pridedami žaidimai | - |
| Aukštis (mm) | 91.4 |
| Plotis (mm) | 208.3 |
| Gylis (mm) | 139.7 |
| Žaidimų konsolės | nintendo switch |
| Susijusių prekių skaičius | 3 |
| Rodyti daugiau | |



















































































Bernardas B.
2025-11-19 16:44:28
Jis labai labai geras
Svečias
2023-10-18 18:50:53
The Nintendo switch lite is the best thing that I can think of it's way under rated
Justas M.
2023-07-17 15:39:19
Tiesiog tobula, tobulas sukibimas ir svoris, mažas ekrano dydis neproblema, prie jo greit priprantama, baterija laiko puikiai. Kokybė nuostabi.