Džiovyklė LG RH90V9JV2N kaina
Džiovyklė LG RH90V9JV2N kaina
Šiuo metu šios prekės pardavėjų nėra.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
Siūlome peržiūrėti kitus pasiūlymus.
Jeigu norėtumėte, kad informuotume, kai ji atsiras -
paspauskite 💚Noriu.
-
Dalintis Facebook
-
Kopijuoti nuorodą
Nuoroda nukopijuota
Anksčiau galioję pardavėjų pasiūlymai (32)
|
Technoaura.lt
|
Džiovyklė LG RH90V9JV2N |
|
1097.00 €
|
Išparduotatechnoaura.lt |
Kainų kitimo istorija - Džiovyklė LG RH90V9JV2N

Kam mokėti daugiau?
- Apie kainas sužinokite pirmi
- Gaukite akcijų pasiūlymus
- Gaukite nuolaidų kodus
Gaukite pranešimus apie sumažėjusią kainą!
Prisijunkite ir mes jus pirmus informuosime apie kainų pasikeitimus! 💚
Prisijungti su Facebook Prisijungti su GoogleNenaudoji Facebook arba Gmail? Registruotis su el. paštu
Yra didelė tikimybė, kad šios prekės kaina sumažės 10% per ateinančias 3 savaites!
Atsiliepimai, komentarai, nuomonės - Džiovyklė LG RH90V9JV2N
Atsiliepimų kol kas nėra. Būk pirmas!
Informacija
| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806091818843 |
| Gamintojo kodas | rh90v9jv2n |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 194kwh |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Džiovinimo trukmė | 212min. |
| Triukšmingumo lygis | 62db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 56kg |
| Galia | -w |
| Valdymas | sensorinis, mechaninis |
| Programų skaičius | 14 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Programos | medvilnė, rankšluosčiai, labai švelnūs audiniai, Šiltas oras, Šaltas oras, vilna, mix, greitas džiovinimas, sporto drabužiai, antialerginė |
| Rodyti daugiau Rodyti mažiau | |

































