Džiovyklė LG RH10V9AV4W kaina
Džiovyklė LG RH10V9AV4W kaina
LG RH10V9AV4WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 898.0 € |
|
849.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
849.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė LG RH10V9AV4W |
|
849.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
849.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
LG RH10V9AV4W džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 73.90 eur/mėn |
|
739.00 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Džiovyklė LG RH10V9AV4W.BBWQKMRPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
739.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
739.00 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
Džiovyklė LG RH10V9AV4WVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
790.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
LG RH10V9AV4W |
|
795.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
795.98 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Džiovyklė LG RH10V9AV4W.BBWQKMRIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
845.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
845.99 €
1-7 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-7 d.d. |
LG RH10V9AV4WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 898.0 € |
|
849.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
849.99 €*
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Džiovyklė LG RH10V9AV4W |
|
849.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
849.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 14:05
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806091319739 |
| Gamintojo kodas | rh10v9av4w |
| Maksimalus skalbinių svoris | 10kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | a+++ |
| Energijos sąnaudos per metus | 210kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | 1.78kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | 0.49w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 278min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 62db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 58kg |
| Galia | -w |
| Valdymas | elektroninis-mechaninis |
| Programų skaičius | 14 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Keičiama durų atidarymo kryptis | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | + |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Programos | medvilnė, rankšluosčiai, Šiltas oras, vilna, sporto drabužiai, gležni audiniai, antialerginė, antklodės, lengvas skalbimas, mišri įkrova |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |











































