Džiovyklė LG RHX5009TKB kaina
Džiovyklė LG RHX5009TKB kaina
Džiovyklė LG RHX5009TKB, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
755.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Fron.. |
|
755.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
755.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
804.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Džiovyklė LG RHX5009TKBTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
676.41 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
676.41 €
1-2 d.d.
Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
LG | RHX5009TKB |
|
726.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
726.05 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading .. |
|
736.60 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
LG RHX5009TKB Heat Pump Dryer, B Energy Rating, Front Loading, 9 kg Capacity, LE.. |
|
739.86 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading .. |
|
741.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading .. |
|
743.77 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
743.77 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading .. |
|
752.94 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Džiovyklė LG RHX5009TKBIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
755.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
755.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Džiovyklė LG RHX5009TKB, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
755.99 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė LG RHX5009TKB, 9 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 919 € |
|
755.99 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Džiovyklė LG RHX5009TKBPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
755.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
755.99 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Džiovyklė LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Fron.. |
|
755.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
755.99 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading .. |
|
760.25 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Džiovyklė LG RHX5009TKB šilumos siurblio 9 kg B klasė Wi-Fi balta 66 cm |
|
762.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading ..Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
804.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
LG Dryer Machine | RHX5009TKB | Energy efficiency class Class B | Front loading .. |
|
804.11 €
|
Į parduotuvę prevo.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-21 16:58
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806096638057 |
| Gamintojo kodas | rhx5009tkb |
| Maksimalus skalbinių svoris | 9kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės su šilumos siurbliu |
| Energijos klasė | b |
| Energijos sąnaudos per metus | 92kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | -min. |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | -db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | skalbinių džiovyklė (pastatoma) |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Programų skaičius | - |
| Rodyti daugiau | |



























