Džiovyklė LG RH80V9AV3N kaina
Džiovyklė LG RH80V9AV3N kaina
Džiovyklė LG RH80V9AV3NKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Džiovyklė LG RH80V9AV3N, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
631.28 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LG RH80V9AV3N DžiovyklėLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
601.63 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
601.63 €
3-7 d.d.
Pristatymo laikas: 3-7 d.d. |
LG RH80V9AV3N džiovyklė10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 60.16 eur/mėn |
|
601.63 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
601.63 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 21.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
601.63 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
601.63 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 14.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3N |
|
603.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
603.51 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1249 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
629.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
629.00 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3N, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Džiovyklė LG RH80V9AV3N, 8 kgKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 799 € |
|
629.00 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
631.28 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
LG Dryer Machine | RH80V9AV3N | Energy efficiency class C | Front loading | 8 kg.. |
|
649.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
649.09 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NVisą VASARĄ nemokamas pristatymas nuo 300 €! Lizingas 3 mėn. be pabrangimo! |
|
650.00 €
|
Į parduotuvę 24take.lt |
LG Dryer Machine | RH80V9AV3N | Energy efficiency class C | Front loading | 8 kg.. |
|
702.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
702.92 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Džiovyklė LG RH80V9AV3NNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Džiovyklė LG RH80V9AV3N | 8 kg | šilumos siurblys (Heat pump) | išsivalantis kon.. |
|
799.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
RH80V9AV3N | RH80V9AV3N.BBWQKMR |
|
838.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
838.95 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-20 17:40
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | LG |
| Kategorija | Džiovyklės |
| Prekės kodas | 8806091779212 |
| Gamintojo kodas | rh80v9av3n |
| Maksimalus skalbinių svoris | 8kg |
| Džiovinimo tipas | kondensacinės |
| Energijos klasė | c |
| Energijos sąnaudos per metus | 176kwh |
| Energijos sąnaudos per metus pilna įkrova | - |
| Energijos sąnaudos per metus daline įkrova | - |
| Automatinė/Neautomatinė | automatinė |
| Energijos sunaudojimas ciklui | -kwh |
| Energijos sąnaudos, kai prietaisas veikia palikto įjungimo ar išjungimo režimu | -w |
| Palikto įjungimo režimo trukmė | -min |
| Džiovinimo trukmė | 181min. |
| Kondensacijos efektyvumo klasė | a |
| Standartinės programos medvilnei vidutinis kondensacijos efektyvumas | - |
| Triukšmingumo lygis | 62db(a) |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Tipas | pakraunamos iš priekio |
| Aukštis | 85cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 66cm |
| Svoris | 56kg |
| Galia | 900w |
| Valdymas | elektroninis |
| Programų skaičius | 14 |
| Ekranas | + |
| LED ekranas | + |
| Programos laiko rodymas | + |
| Džiovinimo pradžios atidėjimas | + |
| Džiovinimo temperatūros reguliavimas | + |
| Nerūdijančio plieno būgnas | + |
| Būgno vidaus apšvietimas | + |
| Vėsinimo funkcija | + |
| Krepšys švelniems skalbiniams | - |
| Apsauga nuo skalbinių glamžymo | 1 |
| Kondensato prisipildymo indikacija | + |
| Pūkų filtro užterštumo indikacija | + |
| Būgno sustabdymas atidarius dureles | + |
| Užraktas nuo vaikų | + |
| Kita informacija | atidėjimas iki 24 valandų; drėgmės jutiklis; rezervuaras; pūkų filtras; stiklinės durelės su chromo apdaila; lg thinq |
| Programos | antialerginė; medvilnė; Švelnūs/gležni; antklodės |
| Rodyti daugiau | |






















































